Під час третього випуску шоу «Маска» на сцену вийшли 6 таємничих учасників, які вражали яскравими виступами та заплутаними загадками.

Однак не обійшлося без сюрпризів. Сповнений протиріч Кажан, готуючись виконувати пісню «You Can Leave Your Hat On» музиканта Joe Cocker, подарував зірковим експертам різноманітні інтимні аксесуари, які у декого викликали особливу реакцію.

«Ой, це що? А, «розчепірка»… для ручок, для ніжок – я таке люблю!» – коментує Оля Полякова.

А от Андрій Данилко не так сильно зрадів своєму подарунку: «А в мене маска на очі. Це для того, щоб закрити мене, наче в паранджі (сміється)».

Оля Полякова
Оля Полякова

Здивування не згасло й коли Кажан почав співати, адже, почувши знайому пісню Оля Полякова, яка здивувала всіх суперкоротким шкіряним міні, не втрималась і стала танцювати біля зіркових колег, на що DZIDZIO відреагував: «Це я замовив». Так, Полякова опинилась у нього на руках, рухаючись під улюблені мотиви. Вже наприкінці виступу Кажана зірка опинилась з ним на сцені з питанням – хто ж під маскою?

«Про всяк випадок я його понюхала, тож у мене є підказка, – поділилась Оля Полякова. – Під маскою ховається людина середніх років – не старий, але вже й не дуже юний. Я його помацала за плечі – там немає поролону, там чиста фігура, є м’язи і трошечки жирку, зовсім трохи».

Так, пригадавши минулі підказки Кажана про творчу династію, зіркові детективи припустили – під костюмом можуть ховатись: Віталій Борисюк, Остап чи Дмитро Ступка, Богдан Бенюк або Георгій Хостікоєв. А чи вгадали експерти артиста під маскою, глядачі каналу «Україна» дізнаються у нових випусках улюбленого шоу-детективу «Маска».