Перший заступник начальника управління Державної податкової служби в Києві Микола Ілляшенко вийшов з СІЗО після внесення 42 млн грн застави.

Читайте нас у Google News!

хабар рекорд Миколи Ілляшенко
хабар рекорд Миколи Ілляшенко

Про це повідомила речник Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис.

"Зробив 21 серпня", - сказала вона. Ілляшенко, підозрюваний в дачі керівництву САП і НАБУ хабара в $ 5 млн, знаходився в слідчому ізоляторі з червня.

Нагадаємо, за одного з підозрюваних у наданні великого хабара керівництву НАБУ і САП, екс-директора з правових питань компанії Burisma Group Андрія Кічу, внесли заставу в 40,3 млн грн.

Раніше стало відомо, що вищий антикорупційний суд постановив взяти під варту з можливістю застави у 40,3 млн грн затриманого у справі про спробу дати хабар керівникам САП і НАБУ Андрія Кічу.

"Суддя ВАКС постановила: клопотання детектива задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Кічі Андрія Володимировича запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном 60 днів із моменту його затримання і до 10 серпня 2020 року включно, визначити підозрюваному Кічі Андрію Володимировичу заставу - 19 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 40 млн 358 тис. 400 грн", - зачитала суддя.