Українка придбала iPhone в кредит в популярному супермаркеті Фокстрот. Коли дівчина приїхала забрати свою покупку, її чекав дуже несподіваний сюрприз.

Про це Українка Вікторія Шапкіна розповіла на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я замовила телефон онлайн в кредит. Вчора приїхала за ним в магазин в Дрімтаун. Оформивши документи, продавець стояла з коробочкою телефону на стійці видачі товару. Увечері у мене був поїзд до Одеси і купа справ, які потрібно було зробити скоріше. Я попросила переставити стару сім-карту в новий телефон, на що мені відмовили. Не запропонували включити телефон і перевірити його справність, як це роблять в звичайних магазинах. І до того ж я поспішала. Дуже. Коли я відкрила коробку, там були гайки, загорнуті в поліетилен. Я не розуміла що сталося і намагалася знайти телефон в коробці, але вона була порожня. Навіть картонка зі шпилькою для того, щоб дістати сім-карту, була порожня", – пише Вікторія Шапкіна.

купівля в магазині Фокстрот
купівля в магазині Фокстрот

Дівчина відразу звернулася в службу підтримки і детально описала ситуацію, що склалася.

"Я зателефонувала на гарячу лінію і все детально розповіла. Мені сказали, що передали інформацію, і щоб завтра я приїхала в магазин з самого ранку. Я зробила публікацію в стороз, там мені написали від сторінки фокстроту і сказали, що передали інформацію. На наступний день я була біля магазину до відкриття. Ніхто з персоналу не знав про випадок. Мені сказали, що я винна, що не включила телефон в магазині. Що потрібно писати заяву і чекати. Я написала. Здається, хтось із працівників фокстроту (по телефону або в магазині) говорив, що протягом 8 годин будь-яке рішення буде, але пройшло вже більше, але нічого конкретного не сталося. Багато вибачення, але що мені з ними зробити? Я їх не обміняю на 24к", - обурена Українка.

пост Вікторії Шапкіної у Фейсбук
пост Вікторії Шапкіної у Фейсбук