Міністр оборони України Олексій Резніков пояснив, чому російсько-фашистські війска гатять по мирних містах та перетворюють Харків на руїни.

Харків після обстрілів російських окупантів
Харків після обстрілів російських окупантів

"Ворог злякався прямого контакту з українськими захисниками і захисницями. Тому перейшов до злочинної тактики дистанційних обстрілів мирних міст. Удари авіацією та ракетами з території Росії та Білорусі по житлових будинках і школах, обстріли з РСЗО пологових будинків – це боягузлива поведінка тих, у кого немає честі. Це не військові – це терористи, представники держави-терориста. І це тавро надовго", - пише Олексій Резніков.

Олексій Резніков
Олексій Резніков

Після того, що російські фашисти чинять з містом Харків, у жодної людини в світі не залишилося сумнівів у тому, що Україну атакує терористична держава.

"Нападами на жінок та дітей наших воїнів Кремль досягне зовсім не того результату, якого прагне. Зараз від російського терору потерпає багато наших міст і сіл, але чи не найбільше – Харків, Маріуполь та Херсон. Це зайвий доказ того, що ніякого «русского мира» не існує. Є нацистська ідеологія в голові у дещиці маніяків, які поки тримають владу в Росії", - наголосив Олексій Резніков.