Вся країна і світ вже переконалися, що турецькі БПЛА Байрактар стали просто незамінними для наших героїв, які палять колони ворожої військової техніки за допомогою безпілотників.

Тому новина від міністра оборони Олексія Резникова про те, що Україна отримала нові безпілотники викликала радість та піднесення бойового духу українців.

розбита російська техніка
розбита російська техніка

"До України вже прибули і стали на бойові чергування нові байрактари. Буде більше стінгерів і джавелінів. Європа перетворюється на наш тил і постачає критично необхідне для оборони. Ми на передовій вільного світу. Пишаюся кожним, хто сьогодні боронить свій дім від російської навали. Схиляю голову за тими, хто віддав своє життя. Після перемоги ми вшануємо їх пам'ять так, щоб і через століття українці шанували героїв Гостомеля, Херсону, Чернігова, Сум, Щастя, Волновахи, Харкова, Маріуполя, Охтирки та інших міст, як ми шануємо наших героїчних предків, починаючи від літописних князів", - розповів Олексій Резніков.

Також міністр оборони зазначив, що мав змістовну розмову з зарубіжними колегами, а наша держава продовжить отримувати допомогу.

"Вчора я мав довгу розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Навіть досвідчені американські військові у повному захваті від професійності наших захисників та стійкості нашого народу. Збільшується обсяг допомоги, яку ми отримуємо. Збільшується кількість країн, які цю допомогу надають. Приєднується навіть ті, щодо кого це вважалося неможливим", - повідомив Олексій Резников.