Іван Леньо, лідер гурту Kozak System показав Україні та світу, як протистоїть Київ фашистам, які вирішили, що вони вправі знищити український народ.

"Для тих, хто переживає за Київ. Ось так виглядає зараз Хрещатик. В Києві життя триває. Магазини відчинені, супермаркети теж. Є невеликі черги. Ходять рейсові автобуси. Їздять автомобілі. Волонтери займаються своєю роботою. Тероборона на блокпостах теж. Місто барикадується. Хто був на Майдані, той зрозуміє, тільки зараз весь Київ як Майдан. Люди спокійні і врівноважені. Кожен займається тим, чим ефективний. Приїхало багато добровольців. Якщо люди в інших містах голими руками зупиняють окупантів, і розвертають назад, то Київ озброєний і злий. Готовий до оборони", - зазначає Іван Леньо.

Також музикант заспокоїв українцям - воїни ЗСУ гідно боронять нашу державу і нищать окупанта.

"Всі новини які ви читаєте з достовірних джерел, говорять про те, що наші ЗСУ дають ворогу по яйцях так, що більшість рашистів відмовляються воювати. Айтішники включились в бій як боги - їхня праця безцінна. Кожен день прибуває підмога з Європи", - зауважив Іван Леньо.