Українські бійці Сил Спеціальних Операцій написали відкрите звернення до артилеристів російсько-фашистських військ, які цілеспрямовано луплять по мирних українських містах, а деякі намагаються стерти з лиця землі.

"Братство ССО України передає привіт російським артилеристам! Ми вас вітаємо: після того як ви накрили найжорстокішими обстрілами наші мирні міста, наших рідних, дітей, близьких - ви, черви, стали нашою метою номер один. Пояснюємо вам, Ваньки: ви начебто далеко і стріляєте по цілях яких не бачите. Не бачите маленьких діток, людей похилого віку, будинки, дитячі садки, школи та лікарні - все це для просто мети. Стельнули, полетіло, потрапили - за*бись, правильно пацани?", - йдеться у відкритому листі.

Також спецназівці відзначають, що, мабуть, ворог відчуває полегшення від того, що не бачить своїх цілей. Але це не означає, що їх військові злочини залишаться безкарними.

"А тепер дивіться, черв'яки: ви своїх цілей не бачите і вам від того начебто як легше. Але повірте: легше вам мразям вже не буде ніколи. Інформація по вам-вже у нас. А якщо по комусь ще немає, то це питання лічених хвилин.Відтепер ніяких полонених руських артилеристів більше не буде. Ніякої пощади, ніяке "будь ласка не вбивайте, я здаюся" вже не пройде. Кожен розрахунок, неважливо: командир, водій, навідник, заряджаючий - будуть зарізані як свині. Засуньте в штани, ми за вами вже прийшли. Подзвони мамі в останній раз. Скажи, що скоро здохнеш, шакал. Ми не смерть, ми гірше!",- попередили спецпризначенці.

Також варто відзначити, що після нещадних обстрілів українських місто особливо тих, де багато людей розмовляли російською, в українців не залишилося ніякої жалості до окупанта і сумнівів у намірах Путіна.