Окупант несе важкі втрати у загарбницькій війні Путіна в Україні. Чисельність - вже давно перевалила за шість тисяч та сотні полонених.

Тим часом військові у росії звітують, що втрати мінімальні і продовжують безсило гатити по мирних українських містах, знищуючи усе, що самі не в силах побудувати.

Андрій Білецький пояснює, що палити у печах своїх власний дітей - частина жахливої політики нелюда Путіна.

"Таємно палити в печах крематоріїв власних дітей - політика путінської росії. Ворожа московія врешті почала визнавати, що не всі солдати окупаційних військ матимуть змогу повернутися додому інакше, ніж як "груз-200". Але кривавому "царьку" не вигідно визнання справжніх цифр, тож не всі російські матері навіть тіла отримають. Оскільки тіл мертвих росіян на території України вже дуже багато і вони починають смердіти, то Укрзалізниця надала ЗСУ вагони-рефрижератори для вивезення загиблих російських окупантів. Цілі вагони росіян, що загинули на чужій землі заради ідіотських амбіцій ідіота-путіна. Тих же, кого московити забирають самі, скоріш за все спалять в мобільних крематоріях, які окупанти заздалегідь привезли до кордону з Україною. Все для того аби тільки в росії не дізналися правду про справжні втрати своєї "нєпабєдімой" армії. Ну що ж, росіяни, если ваши сыны не выходят на связь, то скорее всего они уже горят в печах русских крематориев. Таких вже 9000", - пише Андрій Білецький.