Нещодавно стало відомо про черговий злочин російсько-фашистських військ в Україні - трагічно загинув голова Гостомельської громади, який намагався надати необхідну допомогу знедоленим людям.

Про це стало відомо з повідомлення Гостомельської селищної ради у мережі Фейсбук.

"Голова Гостомельської громади Юрій Ілліч Прилипко загинув, роздаючи хліб голодним і ліки хворим, втішаючи згорьованих і розраджуючи зневірених. За це його разом з побратимами Русланом Карпенком і Іваном Зорею застрелили окупанти. Помер, як жив. Кожен з нас не раз чув ці слова і здебільшого сприймав їх як чергову малозначущу ритуальну фразу. А даремно. Смерть оголює людську суть перед судом Всевишнього. Стирає все напускне, придумане, малозначуще, залишаючи найцінніше. Якщо, звичайно, воно є. У Прилипка було", - йдеться у публікації.

Також зазначається, що у військових умовах неможливо влаштувати гідне прощання з Юрієм Іллічем, тому можно просто згадати та помолитися мужню людину, яка до останнього намагалася допомогти людям.

"Він не був ні святим, ні праведним. Але він не був ні скнарою, ні пихатим чи зарозумілим. Міг і на три букви послати, але нікому, ніколи не відмовляв у допомозі. І друзям і недругам, якщо бачив, що це дійсно таки необхідно. Він був Іллічем, якого любили чи недолюблювали, але кожен знав, що у найскрутнішу хвилину не відштовхне і не відмовить. Ніхто його не змушував іти під кулі окупантів. Міг як і сотні інших пересидіти в погребі. І хто б дорікнув!? Але на нього чекали, на нього сподівалися, в нього вірили. І він зробив свій вибір. Помер за громаду, помер за Гостомель, помер як герой. Вічна пам’ять і наша вдячність. З огляду на ситуацію, неможливо запросити на поховання, просто згадайте і помоліться", - просять автори публікації.

повідомлення Гостомельської селищної ради у мережі Фейсбук
повідомлення Гостомельської селищної ради у мережі Фейсбук