Анатолій Гриценко дав поради бійцям територіальної оборони, як варто чинити з ворогом, який потрапив у пастку наших військових.

Про це колишній міністр оборони написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Нашій теробороні варто використовувати досвід афганців: удар гранатометом чи ПТРК по першій і останній машинах ворожої колони, потім всередині - по тих, де паливо і де боєприпаси, а далі - косити автоматами з кущів, із завчасно спланованих засідок на напрямах руху ворожих колон. Поширте і передайте знайомим, хто на командних посадах в теробороні", - написав Анатолій Гриценко.

пост Анатолія Гриценка
пост Анатолія Гриценка

Але у коментарях українці не погодилися з запропонованою тактикою колишнього міністра та зауважили, що Україна - це зовсім не Афганістан.

"Ми не в афгані там гори і одна дорога в нас степ і дорог багато. Має бути інша тактика робота малих груп на машині з екіпажем 2 3 чоловіка підхід зі зручної сторони на відстань пострілу постріл і міттевих відхід на набезпечну відстань", - пише Сергей Тиунов.

Також Анатолію Гриценку нагадали дещо уроки історії, хто вперше використав подібну тактику.

"Цей прийом першим застосував кращий німецький танкіст Вітман, розстрілюючи першу і останню ціль в колоні, а потім від середини в обидві сторони, тож ТІ ,що зараз тримають небо, мабуть в курсі азів мистецтва війни", - зауважив Дмитрий Иванович.