Скандальний народний депутат Олександр Куницький був затриманий на блокпосту в Києві силами територіальної оборони.

Очевидці відзначили, що нардеп приїхав на блокпост вночі, почав хамськи себе вести і знімати на відео блокпост і все, що відбувається.

"Чорт приїхав у нічний час на блок-пост. В процесі перевірки документів почав бичитися і знімати на відео блок-пост. На прохання не знімати почав грубіянити і продовжував знімати. Після чого був затриманий і зданий в СБУ, як людина знімала блок-пости у воєнний час. І мало не забув, що ім'я цього чорта-Олександр Куницький",-наголошується в повідомленні телеграм-каналу "Підслухано в поліції".

Також варто згадати, що народний обранець часто поводиться зухвало. Не так давно будучи в Харкові Куницький порушив ПДР саме в тому місці, де сумнозвісна Зайцева вбила машиною людей.

"Це народний депутат від Партії "Слуга народу", член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, який просто чорт і Бик. І одна з осіб партії влади. До речі, нещодавно він приїхав на засідання свого комітету ВР до Харкова і порушив ПДР на тому самому перехресті, де Зайцева вбила на машині людей. Ось такий чудовий депутат є в партії "Слуга народу", - йдеться в повідомленні.