Поява в ефірі першого каналу в росії дівчини з антивоєнним плакатом вдихнула в українців надію, що деякі люди за поребриком починають прозрівати.

Але головний редактор порталу "Хвиля" і політолог Юрій Романенко застерігає українців, щоб вони не дали себе обдурити подібною виставою. Романенко вважає, що подібне подання оформлено рашистами з метою розпочати кампанію відбілювання хоча б деякої частини німих рабів.

"Ця жаліслива постановка на Першому каналі Росії - елемент пропаганди. Вони завжди брешуть. Весь. Вони нічого не можуть зробити без відмашки зверху. Ліберали, монархісти, націоналісти, просто довбали. Весь це цирк - елемент гри загнаної в кут щура, яка кидається в пошуках виходу. Сьогодні Росія - це один великий кривавий помийний щур. Знаєте, такі сидять на сміттєвих баках? Цей щур усвідомив, що його приперли до стіни і він готовий грати в будь-яку гру. Колективно. Щоб врятуватися", - пише Юрій Романенко.

Також політолог вважає, що вчорашній перфоманс - лише початок великої вистави і попереду українців чекає багато цікавих вистав.

"Тому починається час великих циркових вистав. Де на одній стороні безжальний розстріл Харкова, Києва, Маріуполя, свідоме знищення економіки України, а на іншій, щури роблять вигляд, що вони не такі, що винна абстрактна війна, але дуже хочеться повернутися в Instagram і літати в Європу і жерти прокляті гамбургери. Тому дивіться на них без емоцій. Всі емоції, які вони намагаються викликати, спрямовані на те, щоб продовжити життя кривавого помийного щура. Який ніколи не змінить свою суть", - застерігає Юрій Романенко.