Нажаль українці також несуть втрати попри героїчність оборони нашої землі. Вояки наносять страшних втрат ворогу, але фашистська орда забирає найкращих українських синів.

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький повідомив, що при обороні Маріуполя загинув відомий націоналіст, історик-науковець Микола Кравченко з позивним Крук.

"Вчора в бою загинув мій близький друг, легендарний націоналіст, бойовий товариш, історик-науковець Микола Кравченко "Крук". За два тижні до його загибелі в бою за Харків загинув його батько. Разом ми створювали організацію Патріот України, він стояв у витоків Правого Сектору на Майдані, Українських партизанів на Харківщині та батальйону "Азов". Все життя він вірив і боровся за Велику Україну. Друже, ми будемо боротися до кінця, заради помсти за всіх полеглих, заради здійснення ваших мрій, заради майбутнього для ваших дітей!", - пише Андрій Білецький.

Також лідер Нацкорпусу застеріг любителів відразу зливати інформацію - майте хоч краплю гідності та співчуття.

"Для всіх любителів хайпанути на смертях героїв, першими вивісивши «ексклюзивне» повідомлення про загибель. Дізнайтеся хоча б, чи повідомили вже про смерть бійців їхніх матерів, дружин. Бо навряд чи є паскудніший спосіб дізнатися про загибель близької людини, ніж ваші соцмережі!", - додав Андрій Білецький.