Весь український народ важко переживає трагедію нашої країни. Чи не вперше у нас всіх болить душа за Маріуполь, Харків, Суми, Чернігів, Київ та інші міста, які потрапляють під бездушні удари рашистської авіації і ракет.

Як зазначає політолог Юрій Романенко, також психологічно страждає і президент України Володимир Зеленський, на якому сьогодні колосальна відповідальність за весь український народ.

"Путін знищує міста України, тому що йому потрібні переговори на його умовах. Путін знає, що Зеленський людяний, тому він ставить нашого президента на жахливу вилку - вибирати життя або майбутнє країни. Кожна хвилина роздуми Зеленського коштує людське життя. І ця тварюка намагається грати на цьому. Вони бомбили Драмтеатр в Маріуполі абсолютно раціонально. Це не помилка пілота. Саме так Путін веде переговори. Він хоче, щоб Зеленський вистраждав їх. Він прагне зламати Зеленського, тому що вперше зустрів рівноцінного суперника, який за вольовими характеристиками не поступається йому", - пише Юрій Романенко.

Але українці вірять у свого президента і вірять його словами, що ми не здамо ні сантиметра нашої землі. Тим більше, коли фашист розв'язав цю страшну війну, Україні доведеться в ній пройти до переможного кінця.