Українці не можуть зрозуміти, чому на четвертий тиждень війни по столиці ходять російські журналісти, безперепонно потрапляють до важливих обʼєктів, а потім викладають усе це на широкий загал.

Мова йде про журналістку завуальованого пропагандистського ЗМІ "Медуза", яка постійно намагалося підлаштуватися під рашистський режим, але все одно навіть рашистами було визнано іноагентами. Не дивлячись на заборону, вони продовжують ліпити попередження, що вони являються іноагентами та писати "путінські темники" та вживати "на" Україні.

Так от тепер журналістка "Медузи" Лілія Яппарова спокійно ходить столицею пишучи репортажі та викладаючи для широкого загалу пропагандистів, корегувальників вогню та іншої своєї аудиторії.

У своєму Твіттер "сочувствующа" журналістка жаліється, що їй довелося добиратися до нашої країни через чотири кордони. Українці натомість не розуміють, чому вона взагалі припхалася до нашої держави та намагаються привернути увагу Служби безпеки України та Віталія Кличка до діяльності ворожих агентів.

"СБУ СПИШ? російська "журналістка" палить стратегічні об'єкти в Києві на третій тиждень війни, як це сталось, мать вашу?", "Вас сюди ніхто не кликав. Нікому ваші репортажі не потрібні ні тут, ні у вашій обісцяній рфії. Уходьте з моєї країни, і паспорт рф не забудьте", "Журналісти країни агресора знаходяться у Києві, роблять фото репортажі та пишуть у своїх статтях дані щодо розміщення наших бійців. Як це взагалі сталося?!", "Тут росіянка здає наші позиції й у деталях пише про місця, де ховаються люди. ви мусите зреагувати", - пишуть українці. І це ми намагалися вибрати більше зважені та цензурні коментарі з тих, що вимагають та бажають українці російським співчувальникам, які роками підтримували все, що робить скажений дід, а тут раптово прокинулися.