Вперше з початку повномасштабного вторгнення рашистів президент США Джо Байден та лідер Китаю Сі Цзипінь вирішили провести прямі переговори.

Нажаль, поки що мало відомо по самі результати, а сторони дуже обережно висловлюють свої позиції. Але відомо, що Україна та наше протистояння божевільному бункерному діду стало головною темою зустрічі.

Також політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко вважає, що на сьогодні президенти мають бути готовими розділити скажену росію та провести її демілітаризацію, адже зі скаженими псами не домовляються, їх пристрілюють.

"Байден зустрічає з Сі. Диспозиція така. Путін перетворився на облізлу скажену собаку, яка всім псує повітря. Протиріччя між Китаєм і США серйозні, але вихід є. Навіщо воювати один з одним, коли по блоком є скажена собака з величезними ресурсами і довбаннями, готовими ці ресурси продавати за пляшку горілки. Висновок напрошується сам собою - США і Китаю простіше домовитися між собою за рахунок слабкої божевільної собаки. Розділити її, отримати доступ до її ресурсів і створити систему G-2 про яку говорив ще покійний Бжезинський. Перезапустити світову систему, створювати нову систему безпеки і світової економіки, яка буде влаштована на раціональних основах і де від ядерної зброї будуть відсічені особи страждають психічними відхиленнями", - вважає Юрій Романенко.

Також політолог зауважує, що у майбутньому не має бути ніякого брацкання ядерною зброєю з боку росіян.

"Росії належить пройти через денацифікацію, депутинізацію, демілітаризацію. На її місці належить створити штук 20-30 держав, де в школах будуть уроки, присвячені любові. Як любити ближнього свого, як будувати життя через любов, як повернути духовність і етику в повсякденне життя. Процес оздоровлення займе десятки років. Але він неминучий. За все це росіяни можуть подякувати Путіну і своє вічне незадоволене его, що прагне до пафосу за рахунок приниження оточуючих. Ця хвороба стала глобальною проблемою і світу доведеться від неї позбутися. За допомогою України", - зауважує Юрій Романенко.