Щомісяця українці сплачують фіксовану суму за оплату тарифних планів своїх мобільних операторів.

Через перебої зі зв'язком минулої зими багато хто з нас завів собі по 2, а то і по 3 мобільних оператора і кожному потрібно "відстебнути", щоб не залишитися без зв'язку. Відверто кажучи, мобільні оператори не мають тарифів, які можна назвати бюджетними. Так вони ще й надалі піднімають вартість. Ось із 16 січня це зробив Київстар.

мобільний телефон
мобільний телефон

Про це мобільний оператор повідомив на своєму офіційному сайті.

Нові тарифи для абонентів включають вихідні дзвінки на номери України та країни перебування, вартість яких становитиме 50 грн/хв. Та сама ціна діятиме і для вхідних дзвінків. Відправка SMS обійдеться в 8 грн за повідомлення, а інтернет коштуватиме 6 грн за кожні 50 КБ.

Зміни також торкнуться тарифікації в рамках "Суперсили Роумінг", пакетів "Ідеальний, Простий та Комфортний роумінг", а також "IoT Роумінг".

Деякі користувачі не тільки стикаються зі змінами тарифів, але й висловлюють невдоволення з приводу проблем зі зв'язком. Скарги про поганий зв'язок та непрацюючий інтернет переважно надходять із різних районів, викликаючи хвилювання у абонентів.

У відповідь на критику, "Київстар" запевняє, що його фахівці докладають усіх зусиль для покращення ситуації. Питання лише в тому, наскільки швидко та ефективно компанія зможе подолати ці виклики.

Kyivstar Київстар
Kyivstar Київстар

Нагадаємо, що тарифи зростатимуть: Vodafone обіцяє клієнтам підвищення цін. Люди не встигають приходити до тями.

Раніше ми повідомляли, що в України масштабний збій в Київстар через атаку: постраждали також Vodafone, monobank та ПриватБанк.