У січні в Україні спостерігалися сильні морози та рясні снігопади, але до кінця місяця погода змінилася до більш помірних температур та періодичного сонячного світла.

За прогнозом Українського гідрометцентру, як пише «telegraf», у другій половині дня 30 січня очікується температура від -2 до +6 градусів, при цьому найвищі температури очікуються на заході та півдні. Опадів не очікується, на небі мінлива хмарність.

У середу, 31 січня, опади не прогнозуються. Нічна температура коливатиметься від -4 до +1 градусів, а денна - від 1 до 6 градусів.

Потепління в Україні
Потепління в Україні

У четвер, 1 лютого, температура повітря залишиться відносно постійною, в Одесі очікується невелике підвищення до +7 градусів. На всій території країни опадів не очікується, небо буде хмарним з невеликими проясненнями.

Погода 1 лютого
Погода 1 лютого

У п'ятницю, 2 лютого, в Україну повернуться сніг та дощ, а у південних регіонах - дощі. Нічна температура прогнозується від -2 до +3 градусів, денна – від 1 градуса морозу до 9 градусів тепла. Найтепліша погода очікується на півдні країни.

Погода 2 лютого
Погода 2 лютого

До суботи, 3 лютого, очікується посилення дощів та снігопадів у всій Україні, а також невеликі дощі у південних регіонах. Нічна температура прогнозується від -3 до +2 градусів, а денна - від -1 до +9 градусів, при цьому найвищі температури очікуються на півдні та заході.

Погода 3 лютого
Погода 3 лютого

Нагадаємо, поштовх у спину від Польщі: на Україну чекають нові труднощі

Раніше «Українці» писали, тарифи на світ рекордно зростуть цього року: нардеп приголомшив українців – цифри величезні

Як повідомляли «Українці», пенсії зростуть на 40%: кому пощастить із надбавками