Є тривожна заява члена комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунального господарства, в якій йдеться про те, що цього року тариф на електроенергію може зрости вдвічі.

Очікуване підвищення призведе до підвищення ціни приблизно вдвічі в порівнянні з нинішньою ціною, що становитиме трохи менше 6 гривень за кіловат-годину.

Це потенційне зростання цін на електроенергію може мати серйозні наслідки для споживачів і може вимагати ретельного розгляду та планування бюджетних коригувань.

Скрин публікації про підвищення тарифів
Скрин публікації про підвищення тарифів

Українці не змогли втримати своїх емоцій і почали писати свої думки щодо цього.

«Коли ви вже нажретесь твар*ки!», «Підвисьте нам пенсію утри рази що слабо», «А пенсії також піднімуть в двічі. Добились, що Америці нам діктують, нам жить.Чомусь не нажимають щоб підняли пенсії та соц виплати заробітню плату і.т.д.», «Вже зовсім оху.....» , - пишуть розлючені українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Варто зазначити, що одна людина написала, що на думку одного з експертів, тарифи на світло можуть підняти до 4 гривень: "Ціна за кіловат буде 4 грн, - експерт з енергетики Юрій Корольчук. Підвищувати тариф відразу до 6 грн ніхто не збирається. Діапазон становитиме близько 4 грн/кВт, - каже експерт. Також він додав, що підвищення тарифів - це вимога США. Мовляв, ціни мають відповідати ринковій позиції".

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, що потрібно садити на розсаду в лютому, щоб улітку зібрати неймовірний урожай: ваш город буде найкращим

Раніше «Українці» писали, що подвійне підвищення тарифів на світло "доб'є" українців: експерт попередив про наслідки

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам можуть перестати приходити виплати: чиї пенсії "під ударом" та чому