Складається таке враження, що всі морози ми – українці – вже пережили і весна на повну силу вже господарює у лютому.

Чи так це? Чи можна ховати рукавиці, рейтузи та шапки? Про це розповідають синоптики. Наприклад, синоптикиня Наталія Птуха поділилася тим, що лютий видався відносно теплим, але зима все ж таки може тривати. За прогнозом погоди, метеорологічна весна вже не за горами і незабаром може відвідати територію України.

Погода: скрін з відео
Погода: скрін з відео

Такий період може наступити лише тоді, коли середня температура досягне 0 градусів протягом кількох днів.

За її словами, синоптики не фіксують сталого наступу метеорологічної зими. Тому зараз настає період передвістя – час, коли холод вже пішов, а весна поки не настала. Тому тепла чекати довго не доведеться.

Найближчими днями мешканцям Києва слід приготуватися до плюсової температури з невеликими опадами. Температура повітря у столиці та області становитиме від 0 до +4 градусів. Вночі можливий мокрий сніг. Проте вже починаючи з 23 числа опади припиняться і настане сонячна погода.

Весна: скрін з відео
Весна: скрін з відео

Початок березня Україна зустріне дощі та морози, переважно на півночі. У деяких областях на початку березня може бути трохи прохолодно, але ці холоди є тимчасовими і не затримаються. В Одесі ж буде трохи тепліше і температура сягатиме навіть 10 градусів з відміткою плюс.

Нагадаємо, що долар по 42, а інфляція – 10,4%: що очікувати від курсу валют та цін українцям.

Раніше ми повідомляли, що нова масштабна загроза в Україні: ситуація перетворюється на найнебезпечнішу у світі.