Прогноз погоди для України вказує на типовий перехідний період, коли країна переходить від тепліших температур до прохолодніших, що є звичайним явищем при зміні пір року.

Початок тижня (5 березня).

Як повідомляє видання "chasdiy", погода залишається відносно теплою, особливо на заході та півдні, температура в цих регіонах коливається від +9° до +13°. В решті країни температура буде трохи нижчою – від +5° до +10°. На Закарпатті буде найтепліша погода – температура повітря до +17°.

Середина тижня (6 березня).

Починається помітне зниження температури. На півночі та північному сході очікуються нічні морози до -3°, а денна температура у багатьох районах знизиться до +1°...+5°. На півдні, південному сході та частині заходу буде дещо тепліше – від +6° до +8°. На Закарпатті, як і раніше, спостерігатимуться відносно високі температури до +16°.

Пізніше цього тижня (7 та 8 березня).

Тенденція похолодання зберігається, нічні заморозки стають поширенішими і досягають -5°. Денна температура на більшій частині території країни коливатиметься в межах 0...+5°. У деяких районах очікуються дощі та мокрий сніг.

Похолодання в Україні
Похолодання в Україні

Незважаючи на посилення сонячного світла, температура залишиться низькою: вночі вона опуститься до -7°, а вдень від 0° до +5°, за винятком Закарпаття, де вона буде близько +9°.

Вихідні (9 та 10 березня).

Очікується поступове потепління: денна температура більшості районів підніметься до +5°...+7°. У Прикарпатті та Закарпатті температура буде трохи вищою – від +9° до +10°. У деяких місцях на лівому березі очікується прохолода, температура близько +3...+4°.

Цей прогноз наголошує на динамічному характері погодних умов, особливо під час сезонних переходів. Мешканцям та гостям України важливо підготуватися до холодних ночей та змінних денних температур, забезпечивши правильний одяг та опалення, щоб залишатися у комфорті.

Крім цього, синоптикиня Наталія Діденко також поділилася прогнозами погоди на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, українцям планують обмежити грошові перекази: що хочуть в уряді

Раніше «Українці» писали, якою буде пенсія в українців із середньою зарплатою: названо головні цифри

Як повідомляли «Українці», українцям почали вручати повістки новими "хитрими" способами та блокувати банківські картки ухилистам