За словами синоптика Ігоря Кібальчича, після 16 березня погода в Україні, як очікується, зазнає значних змін, що призведе до потепління.

Підвищення температури пов'язують із поширенням теплих повітряних мас із Балканського півострова та Середземного моря. Очікується зникнення нічних заморозків навіть у північних та східних регіонах, денна температура становитиме від +10 до +15°C.

У південній частині та Закарпатті може бути ще тепла погода: температура сягне +16-+18°C.

Незважаючи на тенденцію до потепління, прогнозується, що атмосферний тиск залишиться вищим за норму, що знизить ймовірність значних і тривалих опадів.

Ранняя весна: скрин с видео
Ранняя весна: скрин с видео

Хоча в деяких регіонах через атмосферні фронти може спостерігатися дощова та похмура погода, очікується, що загальна кількість опадів у другій декаді березня залишиться нижчою за норму.

"Таким чином, весняні процеси продовжаться протягом найближчих 10 діб із поступовим зростанням середньодобової температури, а небезпечні явища погоди та потужні циклони малоймовірні у зазначений період", - повідомив Ігор Кібальчич, як повідомляє «telegraf».

Нагадаємо, надбавки до пенсії під загрозою: українців можуть позбавити головних доплат

Раніше «Українці» писали, Настя Каменських топлес зірвала ніжну білизну та виставила свої бутони: "Скрізь с*сі-п*сі"

Як повідомляли «Українці», другий перерахунок пенсій не за горами: яких пенсіонерів порадують надбавками після індексації у березні