Повідомляється, що до столичного управління поліції надійшло понад 5 тисяч звернень від ТЦК та СП щодо розшуку військовозобов'язаних. Така інформація міститься у відповіді Управління превентивної діяльності ГУНП у Києві на запит NV.

В обов'язки поліції та СБУ на запит ТЦК затримувати та доставляти призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення. До таких правопорушень можуть належати порушення правил військового обліку або законодавства щодо оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації.

мобілізаці, ТЦК, повістки, воєнкоми
мобілізаці, ТЦК, повістки, воєнкоми

Станом на 1 квітня до поліції Києва надійшло 5387 запитів від ТЦК щодо місцезнаходження та затримання осіб з метою складання адміністративних протоколів. Серед цих запитів 4955 людей розшукують за ухилення від військової служби.

Наразі київська поліція успішно виявила та доставила до ТКЦ для необхідних адміністративних процедур близько третини вищезгаданих осіб, всього 1416 осіб.

Нагадаємо, скільки ще українців потрібно призвати на фронт: генерал США дав відповідь на болісне запитання

Раніше «Українці» писали, готуйтеся до мобілізації вже зараз: кому доведеться знову пройти лікарську комісію

Як повідомляли «Українці», вашу машину заберуть для потреб ЗСУ: Зеленський підписав закон про мобілізацію, хто з водіїв у небезпеці