Українці виписали повістку та попередження від голови ТЦК, але вона не з'явилася до військового комісаріату, за що отримала покарання за ухилення від військового обліку, як пише «focus».

Жінці, яка порушила закон про військовий облік, загрожує відповідальність, як зазначено у вироку Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 13 травня.

Особа, яка не розголошується, має середню медичну освіту за спеціальністю «Сестринська справа». Будучи в даний час безробітною і не має судимостей, вона виявилася втягнутою в судові розгляди.

Відповідно до вимог законодавства, українка мала стати на військовий облік. 9 квітня вона отримала офіційне попередження та повістку для проходження ВЛК, призначене на 10 квітня, за місцем проживання.

Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел
Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел

Незважаючи на попередження про наслідки ухилення від військового обліку, вона не з'явилася до ТЦК без поважних причин, внаслідок чого її дії були кваліфіковані як правопорушення.

Визнавши свою провину, жінка віддала перевагу спрощеному суду і зажадала як покарання штрафу.

Зваживши на її щире каяття як пом'якшувальну обставину, суд вважав, що "виправлення обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства". В результаті її визнали винною та оштрафували на 5100 гривень.

Нагадаємо, нова мобілізація нікого не пробачить: спочатку шалений штраф, а потім - грати

Раніше «Українці» писали, чи мобілізація за кордоном почалася? Польща відправляє українців додому. Що на них тепер чекає

Як повідомляли «Українці», хто такий "ухилянт" від мобілізації та як працює реєстр "Оберіг"