У мережі Фейсбук розгоряється скандал через інтернет-магазин Yakaboo.

Як пишуть українці, до яких вже долучилися й видавці, Yakaboo допогамає розповсюджувати ворожий контент серед українців.

Так, відповідний пост опублікувала письменниця й видавець Наталія Моспан.

"В мене не було колишніх, але є колишній партнер. Історія стосунків в кількох абзацах нижче, раптом вам цікаво.

Факти - явища нейтральні☝️.

Скажімо, факт 1 - Yakaboo дуже активно продає російський контент, факт під номером 2 - він є одним з найбільших імпортерів культурного продукту з країни агресора, чим саме є амбасадором російської культурної експансії, це факт третій. Чим не факти)

А ось інший факт - Якабу вважає, що ніхто не вправі констатувати цей факт, у зв'язку з чим, він дуже ображений. І як мстивий колишній подав до антимонопольного комітету, звинувативши мене в брехні. Таке часто практикують колишні, як правило вони відбирають дітей, житло, гроші, статус.

Пам'ятає мій допис про рішення маленького Видавництво Моя книжкова полиця позбутися плюс мінус 40 тисяч доходу на місяць від співпраці з ідеологічно несумісним онлайн майданчиком Якабу?

Небажання мовчати завжди коштує дорого 💰 і суми в рази більші за нещасті 40 тис втраченого доходу, Якабу хоче чи не 50% штрафу від річного обороту. До речі, величний та могутній онлайн гігант досі, якимось чином продає книги нашого видавництва, навіть після розірвання контракту, це також факт☝️.

Вочевидь, це така тактика, передавити всіх не згодних по одному, доки решта мовчить. Відмінно працює в Росії та Білорусії , до речі.

Та знаєте, найкумедніше те, що я тут не заради грошей, хоч і дуже їх поважаю, а кінцевим бенефіціаром мого бізнесу і моїх особистих рішень є Україна. Достатньо пафосно висловилась, я сподіваюсь?! Далі буде, любі.

Не ділилась цим раніше, бо отримала звістку з антимонопольного, ще під час відпустки, але не збиралась ані краплини моря віддавити цій справі.

І так, якщо хочете - книжковий ринок валиться, але ми створимо новий. Хай хлопці бомблять нас російським контентом, але від того наш ставатиме ще крутішим. Піду візьму кави☕ і вигадаю для вас якусь класну книжку", - пише Наталія Моспан.

В мене не було колишніх, але є колишній партнер. Історія стосунків в кількох абзацах нижче, раптом вам цікаво. Факти-...

Posted by Natalia Mospan on Wednesday, September 23, 2020