Українці застигли в очікуванні початку сезону опалення. Поки одні з жахом очікують нових цін в платіжках, інші просто тішать себе надіями нарешті знайти тепло у своїх квартирах. Останніх чекає погана звістка, через присутність величезних заборгованостей виробників теплоенергії, 56 населених пунктів країни ризикують залишитися без своєчасного початку опалювального сезону.

Опалення в 56 населених пунктів стоїть під питанням. Виходячи з даних, наданих НАК "Нафтогаз України", опалювальний сезон може стартувати не своєчасно, з причини заборгованостей виробників теплової енергії величезної суми. Компанії, що не відповідають вимогам, які дозволили б отримати газ в ПСО, публікуються на сайті НАК «Нафтогаз України».

У "Нафтогаз України" повідомляють, що засновникам підприємств теплової енергетики, більшість яких - місцеві органи самоврядування, варто з усією серйозністю поставитися до питання величезної заборгованості виробників теплоенергії. Через критичні розміри боргів люди в 56 містах і селищах можуть позбутися своєчасного підключення опалення.

Крім того, в НАК повідомляють, що протягом двох тижнів 12 підприємств зуміли розв'язати проблему критичної заборгованості. Маріуполь, Київ, Калуш, Біляївка, Миколаїв, Харків, Одеса, Шепетівка і Каховка зуміли частково, а деякі повністю зняти ризик затримки опалювального сезону. У "Нафтогаз" підкреслили, що це є чудовим прикладом для наслідування, тому що він свідчить про відповідальне ставлення як з боку засновників, так і підприємств ТКЕ.

Також "Нафтогаз України" нагадав, що оновлення інформації про боржників, які збільшують ймовірність зриву своєчасного початку опалювального сезону оновлюють щовівторка та четверга на сайті НАК.