З настанням нової пори року українці все частіше дивуються погоді, по скільки всього кілька років тому все було інакше. Завдяки глобальному потеплінню, погода в Україні трансформувалася. Країна страждає від нестачі опадів, зате температура стрімко підвищується. Синоптики здивували черговим прогнозом на майбутню осінь і зиму - вони обіцяють сніг вже в жовтні, а в грудні чергове "бабине літо".

Фахівці сходяться на думці, що погода цієї зими буде схожою з попередньою.

Це означає, що про сильні морози, українцям слід вже забувати, як і про великі замети снігу. До того ж тенденція скорочення тривалості зими триватиме, очікується переважання плюсової температури в більший період зими.

Варто готуватися до того, що перші заморозки вже пройдуть в цьому місяці. Синоптики в зимовий період 2020-2021 обіцяють переважно теплу погоду, сильних морозів не буде, але, звичайно, температура повітря буде падати нижче нуля, правда ненадовго.

Крім того, синоптики порадували прогнозом, що на Новий Рік можливо все-таки випаде сніг і буде морозна погода.

Синоптик Тетяна Адаменко пророкує малосніжну зиму, але очікується багато дощів, що теж добре, через те, що зараз спостерігається нестача опадів.

Синоптик Віра Балабух практично дає аналогічний прогноз на зиму: будуть періоди невеликого морозу, крижані дощі та малосніжна зима.

Народний синоптик Володимир Деркач і зовсім обіцяє українцям взимку "бабине літо". Ні, звичайно, спеку як влітку він не обіцяє, але ось плюсові температури в грудні як вдень, так і вночі цілком реальні. Чим не "бабине літо"? За його прогнозом, похолодання прийде тільки під День Святого Миколая, а Новий рік ми зустрінемо за його словами зі снігом і морозом.

Аномальний прогноз погоди від синоптиків: сніг у жовтні та "бабине літо" у грудні
Аномальний прогноз погоди від синоптиків: сніг у жовтні та "бабине літо" у грудні