Відома в Тернополі блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович розповіла, скільки заробив її син за останній місяць. 4-річний хлопчик зміг принести в сім'ю чверть мільйона гривень.

Про це вона розповіла в сторіз на своїй сторінці в Instagram.

блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович
блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович

Блогер розповіла, що маленький бізнесмен заробив свій перший капітал займаючись рекламою дитячих товарів в маминому блозі. За це йому виробники продукції заплатили такі гроші.

блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович
блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович

На сторінці Тетяни багато відео з сином. У ньому хлопчик сміється і грає з мамою, розповідає про свої думки та ідеї.

Також є і фото дитини, на яких він посміхається і показує іграшки. Є окремі відео, на яких мама хвалиться новим стильним вбранням дитини.

Раніше тернопольські ЗМІ повідомляли, що блогерка з Тернополя Таня Пренткович «вляпалась в історію» знову. Пренткович відома своїми скандальними розіграшами. Черговий розіграш вкотре показав, що руда блогерка за гроші продасть честь і совість.

Цього разу Таня не посоромилась взяти гроші рублями з країни агресора. Свою неповнолітню аудиторію блогерка, задля отримання виграшу, заохочує підписуватись на російських блогерів. Невже Пренткович не знає що відбувається в країні… Можливо Таня не знає, що Україна вже 5 рік мужньо захищається від агресора Росії. Ба більше, блогери Росії регулярно використовуються для «зомбування» населення. Чи це лише чергова спроба блогерки з Тернополя торгувати собою?

Після історії, в котрій Преткович свої шахрайські вчинки захотіла прикрити дітьми з інвалідністю, а в результаті і їх обманула на кругленьку суму, мало віриться в чесність і порядність цієї людини…

блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович
блогер і бізнес-вумен Таня Пренткович

Блогер Пренткович регулярно проводить різного роду розіграші, оскільки це чи не єдиний спосіб зацікавити підписників до своєї сторінки в Інстаграм. Але, як вже описувалось раніше «Обережно, персональний бренд «Таня Пренткович»» усі спонсорські розіграші закінчувались за однією схемою, переможець нічого не отримував. Найгучнішим скандалом 2018 року став розіграш поїздки на Кіпр від блогерки. Обманута переможниця розказала усім, як Пренткович дурить свою аудиторію.

Таня не вперше розігрує чималу суму грошей. Вона розігрувала 100 тисяч гривень, але в черговий раз з переможцем заплутана історія.

Як доказ вручення коштів Таня публікувала уривок переписки з акантом під ніком @lera_karpchuk . Про те жодний спільних фото під час вручення коштів, чи фото банківських переводів не надавалось.