Одіозна активістка Ірма Крат, яка не раз створювала та потрапляла у скандали в Україні нещодавно похвалилася, що попросила надати президента США Дональда Трампа нашій державі 100 літаків.

Цього листа вона написала очільнику США після трагедії АН-26 під Чугуєвом.

"Шановний Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, ви знаєте моє особисте гарне ставлення до Вас, та усіх американців, котрі підтримують Вільну Україну! Після того, як впав літак АН-26 де загинуло 26 найкращих наших українських льотчиків, Путін думає, що це гарна для нього звістка, і що ми від страху припинемо літати та захищати небо над нашою могутньою Україною! Він помиляється, від сьогодні ми літаємо ще частіше, та уважніше!

Ірма Крат
Ірма Крат

Тож, власне чому я вам пишу саме сьогодні? У зв'язку із тією бідою, що у нас днями сталася, я Вас дуже прошу подарувати українській армії 100 американських літаків, адже наша держава першою прийняла виклик війни зі сторони Росії! Сильна Могутня та гарно озброєна українська армія, це гарантія того, що завтра Путін не поглине Україну, і не здійсне вторгнення в саму Америку!

Надсилаю Вам листа персонально офіційною поштою, та через посольство США в Україні! З повагою, Ірма Крат", - виклада Ірма Крат свого листа у мережі Фейсбук.

У мережі думки українців розділилися. Дехто серйозно повірив, що це може спрацювати, але більшість підняли на сміх такого листа.

Сама ж Ірма Крат неабияк зраділа критиці та звинуватила усіх критиканів у сепаратизмі.

"Лист не самий "розумний", бо "подарувати" 100 літаків - то таке, вивчити літати на такому літаку вартує десь до 50% вартості літака, і головне... Хто їх зможе технічно підтримати в Україні? Так отож, це ж зовсім інший світ!", - слушне зауваження опублікував Михаил Удовиченко.

"Ой, як сепарня заметушилася, що я попросила літаки для України! )))) Як говорив Тарас Кутовий: "Шизіють? Отже ми на вірному шляху!" - радісно повідомила Ірма Крат своїм підписникам.