Помер відомий український поет Микола Петренко. Письменник помер від хвороби, у Львові на 94-му році життя. Про це повідомляє місцеве видання "Твоє Місто".

Микола Євгенович Петренко
Микола Євгенович Петренко

Микола Євгенович Петренко народився 6 листопада 1925 року в містечку Лохвиця на Полтавщині. Під час Другої світової війни його вивезли на примусові роботи до німецького концтабору, після її закінчення кілька років ще відпрацював у трудовій армії. Петренко працював на Львівському телебаченні, власним кореспондентом "Літературної України". Він став автором понад 100 книг у різноманітних жанрах - від дитячої поезії до п'єс, віршів для пісень і лібрето музичних вистав.

Причиною смерті поета стала затяжна хвороба, через яку він проходив тривалий курс реабілітації. Відомо що Микола Євгенович пішов з життя у лікарні.

Микола Євгенович Петренко
Микола Євгенович Петренко

Нещодавно у світ вийшла його нова книга, офіційну автограф-сесію було заплановано якраз після курсу лікування. Також планувався ювілейний концерт на твори Петренка і літературний вечір, присвячений його 95-річчю. Збірка віршів "Адамові Брати" стала своєрідним підсумком чергового творчого етапу автора.