Поліцейські Кропивницького нещодавно замість штрафу супроводили вагітну жінку з сиренами до пологового будинку.

Як повідомляє сторінка Патрульної поліції України, днями на перехресті вулиць Євгена Тельнова та Вокзальної у Кропивницькому патрульні виявили автомобіль, що здійснював небезпечні маневри.

вагітну жінку з поліцейським кортежем проводили на пологи
вагітну жінку з поліцейським кортежем проводили на пологи

Після зупинки водія, інспекторам водій розповів, що був неуважний через хвилювання, адже везе вагітну дружину до лікарні.

Патрульні, не гаючи часу, супроводили авто з породіллею до пологового будинку.

Також від усіх поліцейських, Патрульна поліція України побажала новонародженому щасливої та легкої долі!

Українці дуже жваво відреагували на цей вчинок поліцейських, адже останнім часом все менше можна зустріти, коли правоохоронці чинять гідні речі.

"Наконец-то что нибудь приятное от нашей доблестной полиции А то кроме вреда НИЧЕГО", - пише Паша Мельник.

"Очень большая редкость, в основном они созданы для карательных мер... Спасибо, что есть такие человечные патрульные, дай им Бог здоровья!", - зауважив Сергей Майсак.

"Дійсно для свого народу з повагою до громадян. Так має працювати наша поліція", - додає Тарас Коліда.

"Они обязаны это делать, просто мы привыкли к тому, что милиция-полиция карательный орган. На самом деле помогать их задача", - пише Касьянов Владимир.

"Ну не завжди мусора с*ки. Ну провели, це героїчний подвиг? А коли коні в балаклавах кошмарять незгідними з ними а вони стоять і кудись дзвонять то такі відео не в тренді?", - обурюється Куку Кака.

"Красуни!!! І щодо негативних коментарів під цим відео. Люди давайте спробуємо бачити не тільки погане, зрозуміло що так і повинно бути але ж приємніше дивитися таке відео, а не там де коїться свавілля. Тож давайте почнемо с себе, Всім добра", - каже Serhii Snisar.