Церкви закликають не боятися Covid-19 і відвідувати храми: представники українських православних церков розповіли телеграм-каналу PavlovskyNEWS, що відвідувати ресторани небезпечніше молитов в храмах.

Незважаючи на напружену ситуацію з коронавірусом, українські православні церкви продовжать працювати в умовах карантину, адже вважають, що сплеск захворювань не пов'язаний з відвідуванням храмів.

служба в церкві
служба в церкві

Ризик заразитися в храмі мінімальний, каже речник УПЦ отець Микола Данилевич.

Основна маса людей заражаються не в храмах, адже церкву відвідують максимум 3% населення, а відпочиваючи в ресторанах, відвідуючи торгові центри, магазини і не дотримуючись санітарних норм в транспорті.

Такої ж думки і в Православній Церкві України. Глава інформаційного відділу ПЦУ митрополит Євстратій Зоря розповів нам, що людей марно лякають можливістю заразитися коронавірусом в церкві.

При дотриманні всіх санітарних норм відвідування храмів-абсолютно безпечно. Кількість хворих тільки збільшується, і звинувачувати в цьому церкву немає сенсу, каже митрополит Євстратій.

молитва, храм, церква
молитва, храм, церква

Від відвідування храмів варто відмовитися тільки тим людям, які знаходяться в зоні ризику і мають симптоми, а іншим не варто побоюватися.

У Філарета так само заявили, що під час будь-якої епідемії потрібно навпаки посилено молитися і ходити в храми, але тільки дотримуючись усіх карантинних норм.

При цьому всі представники Церков одноголосно вважають, що перевести релігійне життя в смартфон, не відвідуючи храми, неможливо.