Священик ПЦУ провів богослужіння, загорнувшись у прапор України

Намісник чоловічого монастиря в м. Дубно Рівненської області, ігумен Меркурій (Бікіра) вирішив відступити від церковної традиції і на богослужіння на честь свята Покрови одягнувся у Прапор України.

Про це пише телеграм-канал Павловський.

Священик провів службу загорнувшись у Прапор України
Священик провів службу загорнувшись у Прапор України

Ризи в колір Державного Прапора доповнює вишивка на спині: Божа Матір, яка тримає покров над усією Україною. Сам ігумен Меркурій родом із Золочева Львівської області.

Він зізнався, що саме в рідних краях і купив таке оригінальне церковне вбрання.

Священик провів службу загорнувшись у Прапор України
Священик провів службу загорнувшись у Прапор України

У мережі люди розділилися на два табори: одні вважають, що такий одяг священика на свято Покрови і захисника Вітчизни дуже навіть символічна і підкреслює патріотичність.

А в інших Така екстравагантність священика у виборі церковного одягу викликала подив. Люди порахували такий вчинок фальшивим і богохульним.

Як писали Українці раніше, священник, який займається агітацією, раніше вже отримав три роки умовно за посягання на територіальну цілісність України

В Ужгороді прямо на території храму Христа Спасителя УПЦ МП роздаються передвиборчі агітки за політичну партію «Опозиційна платформа – За життя».

Громадські активісти помітили, як священник в партійному наметі роздає агітки за кандидатів цієї політичної сили, та викликали поліцію, повідомили у Релігійно-інформаційній службі.

В Ужгороді агітацію ОПЗЖ роздавають прямо на території церкви РПЦУ ("УПЦ МП")! Прямо зараз біля храму Христа Спасителя РПЦ-У в Ужгороді. P.S. Палатка і вся агітація сепарів вже кудись зникла :)

Posted by Тарас Деяк on Friday, October 9, 2020

З’ясувалося, у цьому храмі служить скандальновідомий священник-сепаратист Димитрій Сидор.

«Отець Сидор раніше вже отримав три роки умовно за посягання на територіальну цілісність України. Зараз батюшка балотується в Закарпатську обласну раду від політсили Бойка – Рабиновича – Медведчука», – йдеться у матеріалі за 11 жовтня 2020 року.

Димитрій Сидор мав балотуватися у першій п’ятірці списку ОПЗЖ в Закарпатську облраду. Однак на заваді політичній кар’єрі священнослужителя стали внутрішні церковні правила – його політичну діяльність не благословило церковне керівництво і тому він був «понижений» до непрохідної частини партійного списку ОПЗЖ.