У Харкові активісти в ультимативній формі вимагають, щоб місцевий м'ясокомбінат перейменував ковбасу з назвою Радянська.

Як повідомляє Kharkiv today, активні харків'яни написали скаргу в Український інститут національної пам'яті з вимогою декомунізувати м'ясний виріб.

В установі продукцію Харківського м'ясокомбінату визнали радянською і заявили про необхідність перейменування ковбаси, оскільки таких заходів вимагає закон.

"Інститут направить рекомендації вказаному підприємству щодо необхідності узгодити маркування до вимог чинного законодавства", - йдеться в листі з Інституту.

Втім, в Інституті нацпам'яті підкреслили, що не мають повноважень для адміністративного впливу на організації та підприємства щодо декомунізації. В установі додали, що запит має рекомендаційний характер.

Раніше портал "Українці" публікував витяг з інтерв'ю Михайла Горбачова в якому він розповів про причини розпаду СРСР і перспективи його відродження. "На це відповість хід історії, а я такими справами не займаюся. Дуже складно йдуть процеси об'єднавчі, що не роблять - ніяк не виходить", - заявив колишній президент Радянського Союзу.