Євген Комаровський наполягає на необхідності носіння масок в боротьбі з коронавірусом. Про це він повідомляє на своїй офіційній Instagram-сторінці.

Раніше відомий педіатр досить ліберально ставився до необхідності носіння масок, відзначаючи що вони не всім потрібні. Комаровський вважав, що медична маска потрібна виключно хворим людям. Проте останнім часом його позиція різко змінилася і тепер він наполягає на необхідності носити медичні маски.

Вся справа в тому, що змінилася позиція медичної науки. Справа в тому, що коронавірус - досить підступна хвороба.

"З часом з'ясувалася його дивовижна особливість-людина, хвора на ковідом19, дуже заразна до появи будь-яких симптомів. Тобто вірус найбільш активно розмножується три дні-два дні до симптомів", - повідомив доктор Комаровський.

Це означає, що носити маски дійсно потрібно, так як таким чином людина знижує ймовірність зараження даною хворобою.

Однак носити маски потрібно правильно, тобто повністю закривати ніс і рот.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-732 625 осіб;
  • одужало-345 149 осіб;
  • летальних випадків - 12 327;
    проведено ПЛР-тестувань - 4 528 772.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.