На 11 грудня в Україні очікується більше двадцяти тисяч випадків захворювання коронавірусом. Дана прогноз був опублікований Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН.

Запорізька, Київська, Одеська, Сумська, області та Київ продемонструють найвищі показники, згідно з прогнозами.

Вчені припускають, що добовий приріст буде більше вісімнадцять тисяч чоловік.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-732 625 осіб;
  • одужало-345 149 осіб;
  • летальних випадків - 12 327;
    проведено ПЛР-тестувань - 4 528 772.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.