Велика Британія стала першою країною у світі, де схвалили вакцину проти коронавірусу компаній Pfizer і BioNTech для широкого використання. Управління з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення визнало вакцину безпечною.

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що вакцинація людей з пріоритетних груп може початися найближчими днями. Британія замовила 40 мільйонів доз вакцини, щоб вакцинувати 20 мільйонів осіб. Кожен повинен отримати по два щеплення.

Вакцина. Фото: скріншот відео
Вакцина. Фото: скріншот відео

Вакцина від COVID-19 розробки американського фармгігантів Pfizer і німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала 95% ефективність. До кінця 2020 року планується провести 50 мільйонів доз цієї вакцини.

Водночас Європейське агентство лікарських коштів не пізніше ніж 29 грудня 2020 року повинно прийняти рішення щодо надання дозволу на використання вакцини виробництва Pfizer і BioNTech.

Щодо України, то згідно з даними ВООЗ, наша держава зможе отримати першу партію вакцини від коронавірусу в другому кварталі 2021 року. Однак наразі невідомо, чийого виробництва вона буде.

Раніше ми повідомляли, чоловік прожив 100 років завдяки алкоголю, фастфуду і цигаркам: несподіване одкровення довгожителя. 100-річний житель Китаю відкрив секрет свого довголіття

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші