Дію "карантину вихідного дня" не продовжать, у Кабміні анонсували можливе посилення карантинних заходів.

Як передає портал Українці, про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив у середу, 2 грудня, відкриваючи засідання уряду.

Прем'єр нагадав, що з середини листопада урядом був введений так званий "карантин вихідного дня", як альтернатива повному локдауну.

"Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект: на кінець карантину вихідного дня 30 листопада за попередній тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків захворювання менше, ніж цей прогнозувалося", – сказав Шмигаль.

Українці, скріншот з youtube
Українці, скріншот з youtube

"Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію і в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації із зайнятістю ліжок, яка вже місяць тримається на постійному рівні 27-28 тисяч зайнятих хворими-19 ліжок. Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження - і на вихідні, і в будні будуть діяти обмеження "помаранчевої зони" на території всієї країни", – додав прем'єр.

Шмигаль зазначив, що рішення про введення додаткових обмежень, у тому числі локдауну, Кабінетом Міністрів поки що не прийнято. Відповідно до закону, уряд повідомить українцям про рішення за 7 днів до їх введення або раніше.

Раніше ми повідомляли, підвищення зарплат медикам: у МОЗ сказали, на що можуть розраховувати "ангели в білих халатах".

Нагадаємо, повна зупинка транспорту: у Моз сказали, чого чекати під час "святкового" локдауну.

Нагадаємо, що з Фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші