Максим Барських заспівав для представників ЛГБТ. Відповідне відео було опубліковано на сторінці ютуб.

Виконавець регулярно радує шанувальників новими композиціями переважно про любов і є затребуваним українським виконавцем. На даний момент Барських презентував свою нову композицію, у якій є цікавий бекграунд.

Нова пісня виконавця буде саундтреком для еротичної драми. Йдеться про арт-хаусний фільм українського режисера Сергія Ткаченка, який називається "La Plage".

У центрі сюжету кінофільму дві гомосексуальні пари. Сам Барських повідомив, що дана пісня була написана в Амстердамі через несподівану зустріч.

"Мені здавалося, я зустрів в цьому місті рідну душу з минулого життя: ми зіткнулися на час і пройшли повз один одного", - повідомив він.

Планується, що новий фільм вийде в наступному році.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.