У Києві знову зафіксували серйозне забруднення повітря. Про це повідомляє ресурс IqAir.

Українська столиця увійшла до вісімки міст з найвищим забрудненням повітря. Показники забруднення більш, ніж в три рази.

Індекс якості повітря в Києві знаходився на рівні 155 одиниць при нормі в 50. Основним забруднювачем Київського повітря є тверді мікрочастинки пилу і дрібні краплі рідини

Поруч з Києвом знаходиться столиця Хорватії Загреб і китайське місто Шеньян. У першій трійці індійський Делі, лахор з Пакистану, а також столиця Республіки Бангладеш Дакка.

Фахівці рекомендують включити очищувачі повітря. Спортивні заняття на відкритому просторі-це вкрай погана ідея. У закритих приміщеннях теж не радять отримувати фізичне навантаження, так як в столиці активно поширюється коронавірус.

Відзначимо, що столиця України регулярна знаходиться в антирейтингу міст з найбільшим забрудненням повітря. У Міністерстві екології стверджують, що такі показники спостерігаються через велику кількість транспорту.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.