Леся Нікітюк порадувала шанувальників новим образом. Відповідний знімок вона опублікувала на своїй сторінці Instagram.

Леся Нікітюк знаменита своїми безглуздими і провокаційними витівками. Телеведуча ніколи "не лізе за словом в кишеню" і каже все що захоче. За це шанувальники її просто обожнюють. Також Леся не женеться за модою і любить радувати своїми кумедними фотографіями передплатників в соцмережах. Але крім цього шанувальники обожнюють Леся через її стиль.

Віднедавна Леся почала експерименти зі своєї зовнішності. наприклад, нещодавно вона пофарбувала волосся в рожевий колір.

Зараз же телеведуча зважилася на нову зміну. Вона скористалася послугами перукаря-стиліста і наростила локони, і тепер вони досягають талії.

У новому іміджі вона постала перед своїми передплатниками. Пост отримав багато лайків і коментар. Хтось навіть помітив, що в такому образі вона виглядає як сімнадцятирічна дівчина.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.