Надя Дорофєєва зізналася, що прем'єра її нового хіта було на межі зриву. Про це повідомляє портал Факт.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Незважаючи на те, що на сторінці ютуб деякі користувачі розкритикували кліп і пісню, а хтось навіть запідозрив Дорофєєву в плагіаті, нова композиція стрімко набирає популярність.

Однак Дорофєєва зізналася, що прем'єра даного треку була на межі зриву через пандемію. Дорофєєва зізналася, що планувала презентувати його лише наступного року. Про перенесення продюсери і Дорофєєва замислювалися всерйоз. Але Надя вирішила ризикнути

"Але потім усвідомила, що так не можна. Ми живемо тут і зараз", - зізналася українська співачка.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.