Геннадій Труханов був госпіталізований з коронавірусом. Про це повідомив мер Одеси на своїй Facebook-сторінці.

Труханов повідомив, що на даний момент ситуація знаходиться під контролем, а також висловив подяку лікарям і медичному персоналу.

"Ще раз нагадую про необхідність носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції, дотримуватися всіх карантинних заходів", - повідомив він.

Відзначимо, що в Україні на даний момент зафіксовано 882 тисячі хворих. З них одужало 484 тисячі осіб. COVID - 19 забрав життя 14,9 тисячі осіб.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.