У Києві штрафують за несвоєчасне прибирання снігу. Про це повідомляє портал департаменту міського благоустрою КМДА.

На даний момент за несучасне прибирання склали близько ста п'ятдесяти протоколів за статтею 152 Кодексу України Про адміністративні правопорушення.

Дана стаття передбачає штраф від 340 по 1700 гривень. Чиновники відзначають, що підприємства різних форм власності повинні задіяти свої ресурси для того, щоб розчистити вулично-дорожню мережу.

У КМДА повідомляють, що на даний момент в столиці працюють близько п'яти тисяч співробітників комунальних підприємств і двохсот п'ятдесяти одиниць техніки.

Відзначимо, що сьогодні, 11 грудня, в столиці сталася жахлива ожеледь. У деяких місцях Києва, в тому числі і на Андріївському узвозі неможливо було пройти пішки. Ймовірно, дані важкі погодні умови спровокували безліч аварій і ДТП.

Багато хто з киян звинувачують в даному стихійному лихі представників столичних комунальних служб, які не змогли впоратися з цією проблемою.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.