У соціальній мережі незадоволений послугами банку "ПриватБанк"користувач опублікував пост про їх неякісну роботу, а також порадив українцям відмовитися від їхніх послуг.

Відповідну публікацію громадянин України опублікував на своїй сторінці в Twitter.

На своєму пості українець розповів, що не може перевести свої кошти з картки "Приватбанку". Також він порадив клієнтам даного банку заблокувати всі свої рахунки і перестати користуватися їх послугами.

"Приватбанк @privatbankua знову заблокував переказ із картки. В чаті оператор (сергій) відверто знущається. Пропонує заповнити форму на сайті (жодної форми немає) або йти до відділення (йти не можу). Дуже рекомендую закрити всі можливі рахунки і забути про існування цього банку", - звернувся до аудиторії клієнт банку.

Варто відзначити, що на даний пост залишили багато відгуків люди, які також користуються послугами "ПриватБанку".

"Ті саме. Отримала картку пл заробітній платні минулого року. Необхідно обов'язково з'єднання явитися до відділення для верифікації даних ( а тоді не можу ані зняти готівку, ані розрахуватися карткою», «Так їх забов'язав фінмоніторінг. Нажаль не в банку діло.", "це треба бути-пробачте таким недолугим щоб досі мати справу з ПРИВАТБАНКОМ.БЕНЯ-СУРКІСИ-ПІНЧУКИ-БОГОЛЮБОВІ-продовжують грабунок разом з керуючими менеджерами-Грабують своїх клієнтів-сцють в очі-лохів ХМ хватає...",- коментують українці роботу банку.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що українські користувачі висловили невдоволення послугами і обманом Монобанку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", клієнт Приватбанку розповів аудиторії про те, що він не може зняти свої кошти з картки.

Також портал "Українці" писав, що українці розповіли про неякісну і нав'язливу роботу Київстару.