З'явилася орієнтовна дата впровадження накопичувальної пенсії в Україні. Про це повідомляє портал Тиждень.

Дане нововведення буде введено з 1 січня 2022 року. Дану інформацію оприлюднила Міністр соціальної політики Марина Лазебна. Однак для цього є одна умова.

Передбачається, що парламент прийме відповідний законопроект №2683 у першому кварталі наступного року.

Накопичувальна пенсійна система є другим рівнем пенсійної системи. Лазебна зазначає, що якщо його не вводити, то доведеться підвищувати рівень єдиного соціального внеску.

Зазначимо, що восени цього року Урядом було погоджено професійну накопичувальну пенсійну систему для тих людей, які працюють у ризикових професіях.

На даний момент в Україні близько одинадцяти мільйонів пенсіонерів. На жаль, лише меншість з них мають можливість жити безбідно.

Восени в Україні підвищився рівень мінімальної зарплати, який спричинив за собою підвищення мінімальної виплати.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі