Блогер вразила шанувальників схожістю з надією Дорофєєвою. Про це можна подивитися на її офіційній Instagram-сторінці.

Красуня під ніком Vika Meelis вкрай схожа на популярну співачку, вона цим активно користується і часто публікує пародії на пісню співачки. Цього разу вона вирішила скопіювати виконання першої сольної пісні Дорофєєвої"Gorit".

Клон використовувала відео самої співачки, на якому вона виконала свій гучний хіт. Віка підібрала схожу вітровку на блискавці і кільця-сережки з хрестом, зробила собі зачіску з хвостиками, як у кумира, завдала подібний макіяж.

Шанувальники здивовані неймовірною схожістю дівчини і засипали її позитивними коментарями.

Відзначимо, що проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі