Маша Єфросиніна розповіла про те, що захворіла коронавірусом. Про це розповіла сама телеведуча в Instagram-сторінці.

Свою хворобу телеведуча охарактеризувала "подарунком" до Дня Святого Миколая та Нового року. Проте Єфросиніна зазначає, що перебуває під наглядом лікаря і виконує всі приписи.

"Намагаюся не зійти з розуму від усвідомлення того, яка кількість запланованого і важливого скасувалася одним колупанням в носі для ПЛР", - повідомила вона.

Також телеведуча зазначила, що її сім'я влаштувала їй самоізоляцію на горищі будинку. Підписники вирішили підтримати телеведучу теплими словами.

"Маша, выздоравливайте!"; "До Нового року Дід мороз принесе тобі антитіла. Тримайся!"; "Ви бережіть себе! До нового року ви обов'язково одужає", - повідомляють користувачі Instagram.

Відзначимо, що коронавірус - це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі