У соціальній мережі розлючений житель України розповів про нав'язливу роботу комерційної компанії "Rozetka". Чоловік поділився постом з приводу нав'язування своїх послуг компанією.

Відповідну публікацію український громадянин опублікував на своїй сторінці в Twitter.

У своїй історії чоловік розповів, що "Rozetka" ретельно пише йому спами – вайбер, пошта, мобільний додаток. Також він показав скріншоти, в яких комерційна компанія йому надсилає різноманітні повідомлення, наприклад, відкриття нової точки видачі на Троєщині в Києві, хоча сам чоловік живе в Запоріжжі.

"Купити щось на Розетці: 1. Спам на пошту 2. Спам на вайбер 3. Спам у додаток Дякую, дуже дякую", - звернувся до публіки чоловік.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Потім представник компанії "Rozetka" в соціальній мережі відреагував на звернення Користувача.

"Якщо ви змінили налаштування недавно, то вони вступлять в силу буквально через 2-3 дні, інформація довго оновлюється", - написав співробітник компанії з офіційної сторінки.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Крім цього, інші користувачі, які купували що-небудь в компанії, залишили відгуки під публікацією і розповіли свої історії.

"Між іншим не допомогає банити їх Купила балістол, тепер атакують смс розсилки", "При цьому налаштування повідомлень в додатку до дупи", "Достатня навіть подивитись щось у них, і починається спам. Ну це так собі. Найбільш мене здивував @lifecellua, який майже після кожного дзвінка видавав спам через ussd повідомлення, оце так сервіс. На щастя можна їм подзвонити і припинити це, але ж це срака", - пишуть незадоволені українці.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що люди, які вирішили купити PlayStation 5, зіткнулися з низкою негативних подій, одна з яких - велика затримка товару.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соцмережі з'явилася інформація про те, як користування мобільними телефонами може негативно вплинути на здоров'я людини.

Також портал "Українці" писав, що одному з клієнтів eBay надіслали бетонну цеглу замість очікуваної PlayStation 5.