Григорія Чапкіса госпіталізували з двостороннім запаленням легенів. Про це повідомляє портал showdream.

Народний артист України повідомляє, що почав задихатися посеред ночі. Він подумав, що це коронавірус.

"Мені стало погано... Я почав задихатися... Думав, що це вірус", - розповів він.

Після події він був змушений відвідати лікарню вранці. Він здав аналізи на COVID-19. Через дві доби, лікарі повідомили, що даний тест є негативним. Чапкіс вирішив перевірити ще раз і замовив лікарів з приватної клініки додому.

Через дві години вона також підтвердила, що коронавірусу немає. На даний момент він знаходиться в дванадцятій міськлікарні столиці в одиночній палаті в ортопедичному відділенні.

Він зазначає, що знаходиться в ізоляції. Всередину його палати нікого не пускають.

Відзначимо, що Григорію Чапкісу на даний момент дев'яносто років, з цієї причини двостороння пневмонія для нього може бути вкрай небезпечною.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.